Кубок села Яцьки, 30.04.2017р

 

30 кітня 2017 року в Київській області відбувся старт зовсім нового для кваліфікаційних пробігів рівня. Організатор – відомий пробіжник, власник комплексу «Щілін», пан Чжоу Жуйсі, який створив унікальний осередок монгольської культури в центрі України.


То що ж так вразило спортсменів на цих змаганнях, що їх вже назвали найкращими за історію розвитку ДКП в Україні?

По-перше, дуже високий рівень організації. Було продумано кожну важливу дрібницю: якісну кольорову розмітка маршрутів, позначки пройденої відстані, зручні пункти водопою коней на трасі, стаціонарну зона ПВК з рівним штучним покриттям, окремі ворота старту та фінішу, ветеринарні стайні для надання невідкладної допомоги, а також, зону грумінгу на просторому полі, де зручно розташувались усі команди. В зоні старту працюв стріт-фуд , що так важливо для спортсменів, які долають довгі дистанції!

Організатори забезпечили зручні умови роботи для офіційних осіб, включаючи навіть мікрофон і динаміки. Голос головного судді Ксенії Горбунової було чути звідусіль через гучномовці. Суддівська бригада працювала як єдиний організм. Азарт був настільки сильним, що деякі спортсмени перевищили швидкість, за що були дискваліфіковані. Пан Чжоу Жуйсі особисто вручив пам’ятні призи переможцям і призерам.


Ще запам’яталась неперевершена східна гостинність, з якою зустріли спортсменів. Їх годували вишуканими стравами в ресторані  та поселили в аутентичниіх монгольських юртах, зроблених паном Чжоу власноруч. Юрта на «Щіліні» - це високотехнологічна каркасна споруда з багатошарової тканини, яка забезпечує унікальну циркуляцію повітря за повної відсутності протягів. Всередині – всі сучасні зручності: меблі, душ, холодильник. Все це, так само, як і розміщення коней на стайні, було безкоштовним для спортсменів та членів їхніх команд! Після церемонії нагородження на всіх учасників змагань чекав розкішний фуршет, де вони відсвяткували свої здобутки!

Щиро вітаємо переможницю CEN80 Катерину Щербіну та призерів Ксенію Титаренко і Софію Горбанську!

Ці змагання, на думку і суддів, і спортсменів окреслюють нові перспективи розвитку дистанційних кінний пробігів в Україні.
Брифінг перед стартом:

 

ПВК:

 


Організатори продумали не лише зручність і функціональність, але й естетику! Стаціонарні стартові та фінішні ворота виконані з деревини.

 

Офіційні особи змагань за роботою:

 

Фініш та відпочинок:


 
 Нагородження переможців і призерів:

 
Святкування:


 Автор статті Л.Гордієнко